بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1394/8/12 سه شنبه
  بیانیه بزرگداشت یوم ا... 13 آبان مدارس امام رضا علیه السلام
  باسمه تعالی
  در پاییز برگ ریز هزار رنگ ، فصل ریزش ها و آمادگی برای رویش ها ، دوباره خورشید خاطرات آبان ماه طلوع می کند و به رخداد مهم در تاریخ قلب ها جاودانه می شود.
  اول : تسخیر لانه جاسوسی که وظیفه ی ما را تا صبح ظهور روشن ساخت یعنی فتح هر کانونی که در هر لباسی خاستگاه تفرقه و نفاق خواهد بود .
  دوم : تبعید امام راحل عظیم الشان که به ما آموخت حتی در غیبت و ندیدن رهبر ، اطاعت پذیری و تداوم خط انقلاب و اسلام ادامه خواهد داشت .
  سوم : جان فشانی دانش آموزان حماسه آفرین که با اقتدار به نوجوان عاشورایی کربلا یعنی حضرت قاسم بن الحسن علیه السلام ، در راه آرمان های اسلام و امام خویش ، در خون خویش غلطیدند . این حرکت تاریخ ساز ، تفسیری راستین است بر این باور حسینی که :
  « کل یوم عاشورا و کل ارض کربلا » و امروز که دانش آموزان ایران اسلامی شاهد مظلومیت نوجوانان مظلوم فلسطین و یمن و بحرین هستند با اقتدار به مقتدای خود در پاسخ به فرمان امام خامنه ای که فرمودند « خود را برای مبارزه ، با استکبار آماده کنید » اعلام می دارند که : فرمانده ! فرمان ، ده  . چرا که طعم آزادگی در ذائقه ی جان ما همچنان « احلی من العسل » است .
  دانش آموزان مدارس امام رضا علیه السلام نیز با بصیرت تمام و آمادگی روزافزون در جبهه ی نورانی حق و با استمداد از حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام خود را برای ریشه کن کردن استبداد و شمر و یزید زمان ، منتظر قیام حضرت صاحب الزمان هستند . 
   
   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
 • برگزاری هفتمین جشنواره طرح و ایده
 • ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي
 • دهمین خورشید ولایت
 •  

اخبار مرتبط