بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1394/8/12 سه شنبه
  بیانیه دانش آموزان کانون مدارس اسلامی استان خراسان رضوی در سالروز 13 آبان


  13 آبان سالروز فریادهای مرگ بر آمریکای دانش آموزان ایران اسلامی و طنین انداز شعار هیهات من الذله معمار کبیر انقلاب اسلامی و تجلی بخش حرکت انقلاب و خودجوش دانشجویان در تسخیر لانه جاسوسی که به حق انقلاب دوم امت نامیده شده و نهادینه شدن شعار استکبار ستیزی است .
  ملت ایران، به یاری خدا تا امروز راه امام حسین (علیه السّلام) را آزمایش کرده و با سر بلندی و عظمت، در میان ملت های مسلمان و ملت های جهان، حضور دارد. آنچه ملت ما پیش از پیروزی انقلاب انجام داد، راه آن امام یعنی نترسیدن از خصم و تن دادن به مبارزه با دشمن مسلّط بود. در دوران جنگ نیز ملت ما با دانستن این نکته که در مقابل او، دنیای شرق و غرب و همه استکبار ایستاده است اما نترسید و با فداکاری ها به اوج عزّت و عظمت رسید و به برکت آن ایستادگی بود که اسلام عزیز شد . 
  تجربه ی تاریخی و تمسک به هدایت های کتاب آسمانی ملت ایران را به این رشد تحلیلی رسانده است که آمریکا طبلی تو خالی است، گرچه فریاد می زند اما عمل نمی کند و در طی این 36 سال سایر ملل را هم به این مفهوم رسانده است که سفارت خانه های امریکا در سرتاسر جهان یک لانه ی جاسوسی بیش نیست . 
  حماسه 13 آبان ثابت کرد که همه قدرت‌های به اصطلاح عظیم شیطانی و طاغوتی از درون پوچ و پوشالی است، در 13 آبان دانش آموزان عدالتخواه و انقلابی ما خویشتن را باور کردند و به چشم خود دیدند آن قدرتی که در ذهن عده‌ای کج‌اندیش و کوته‌فکر، همچون کوهی است ، «کاهی» بیش نیست، در سیزدهم آبان وحدت کلمه معنا شد، تکیه بر محبوب بندگان و خدای خمینی آفرین، تفسیر شد و قدرت رهبری دینی بار دیگر تجربه شد
  کانون مدارس اسلامی استان خراسان رضوی با امید به عنایات خداوند متعال و تلاش در سنگر علم و معرفت ، در راستای تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی ایران که میراث ارزنده امام (ره) و شهدای گرانقدرمان می باشد و همزمان با سالروز وقوع این افتخار تاریخی ضمن اعلام انزجار از توطئه های استکبار جهانی بویژه حادثه غم بار منا که منجر به کشته شدن هزاران زائر خانه خدا گردید و مطالبه هوشمندانه اجرای دقیق تعهدات برجام ، باردیگر تجدید بیعت خود را با رهبر فرزانه و حکیم انقلاب حضرت آیت ا... خامنه ای ( مد ظله الشریف) اعلام نموده و به تاسی از سید و سالار شهیدان حضرت اباعبد ا.. الحسین (علیه السلام) ، روحیه ی استکبار ستیزی خود را در مقابل تمامی توطئه های دشمنان انقلاب و اسلام در سطح جهان با تکرار شعار مرگ بر آمریکا و هیهات من الذله اعلام می دارند.

  کانون مدارس اسلامی استان خراسان رضوی

   
   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
 • برگزاری هفتمین جشنواره طرح و ایده
 • ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي
 • دهمین خورشید ولایت
 •  

اخبار مرتبط