بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1393/11/15 چهارشنبه
  برگزاری جشنواره ستارگان سپهر هشتم  مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی در جشنواره ستارگان سپهر هشتم:
  پیشرفت کشور درسایه شکوفایی سرمایه های فکری حاصل می شود
  مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی گفت: بزرگترین سرمایه فکری هر کشور، حضور نیروهای انسانی دانا در آن کشور است چراکه دانایی و علم است که می‌تواند کشور را به رشد و شکوفایی برساند.
  به گزارش پایگاه اطلاع رسانی آستان قدس رضوی، محمد تقی فخریان در جشنواره ستارگان سپهر هشتم که در راستای تجلیل از دانش اموزان کسب کننده رتبه های برتر ورزشی، معارف، فرهنگی هنری، علمی و پژوهشی مدارس امام رضا(ع) در سطح بین الملل، کشوری و استانی با حضور خانواده های آنان برگزار شد، بر الگو برداری صحیح دانش آموزان از نخبه های علمی و فرهنگی کشور تاکید کرد.
  وی گفت: دانش‌آموزان نخبه به عنوان امیدهای فردای کشور باید با امید، انگیزه و توکل در راستای متعالی کردن کشور گام بردارند و با ارتقای ادراک، احساس، استدلال، منطق، اعتماد به نفس و ایمان خود به مردم جامعه خدمت کنند.
  فخریان با بیان اینکه فعالیت دانش آموزان، اولیاء و مدرسه در کنار هم سه ضلع مثلث موفقیت را تشکیل می دهند، ادامه داد: تربیت دانش آموزان پژوهشگر نتیجه ای است که از انتخاب آگاه ترین و عالم ترین معلمان برای سیستم آموزشی مدارس امام رضا(ع) حاصل شده است.
  وی در ادامه بخشی از فعالیت های بنیاد فرهنگی رضوی در عرصه تعلیم و تربیت دانش آموزان را ذکر کرد.
  در ادامه این همایش با حضور مهندس ایرج حسابی فرزند مرحوم پروفسور حسابی، دکتر منصوریان، آقایان نیری و شادکام به ترتیب معاونین پرورشی، آموزش متوسطه و هماهنگی اداره کل آموزش و پرورش از دانش آموزان دارای رتبه برتر در سطح بین الملل، کشوری و استانی تجلیل شد.
  محمد جواد شفیعی مؤمن رتبه برتر کشوری در جشنواره جابربن حیان، امیر محمد سرابی رتبه اول شنا و معین نجیب ملایی رتبه اول اسکواش در سطح بین الملل و سهیل کوهستانی رتبه برتر کشوری در جشنواره طراحی و ساخت مکعب باهوش از جمله برگزیدگان بودند که در این همایش از آنان تجلیل به عمل آمد.
  همچنین رخشنده دهقانپور با رتبه سوم کشوری در رشته کاراته، سیده مریم علوی مقدم رتبه اول کشوری در نهج البلاغه، پریناز رضازاده گلی رتبه دوم استانی المپیاد علوم، سیده سوسن خداداد حسینی رتبه سوم استانی المپیاد ادبیات، ریحانه حسینی راد مقام اول استانی در تصویرسازی قرآن و فرشته رجب پور رتبه دوم استانی جشنواره پژوهشی و علمی از جمله برگزیدگانی بودند که در بخش خواهران از آنان تجلیل به عمل آمد.
  گفتنی است این مراسم در دو زمان مجزا برای دانش آموزان پسر و دختر در سالن همایش دبیرستان علوم و معارف اسلامی امام رضا (ع) برگزار شد.

  مشاهده تصاویر بیشتر در آرشیو آلبوم تصاویر 

  فایل های مرتبط با این خبر
   
   
  امتیاز دهی