بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1393/11/15 چهارشنبه
  برگزاری همایش زیورانه در سالن نیایش دبیرستان دخترانه امام رضا علیه السلام دوره اول واحد 6


  رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای :
  ملت ایران امروز به برکت انقلاب قادر گشته است که نظرگاه جدیدی در باب زن و ارزشهای او ارائه کند. زن می تواند بعنوان یک مبارز، یک سلحشور، یک مجاهد فی سبیل الله در صحنة جامعه ظاهر شود. پایبندی به اصالت ها و ارزشهای معنوی رسالت امروز زنان مسلمان است.
  با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری ورسالت بنیاد فرهنگی رضوی که همانا تلاش درجهت تعمیق باورهای دینی و شعائر ملی و انقلابی و الگو سازی سیره عملی و علمی معصومین علیهم السلام در جهت رشد و بالندگی فرزندان ایران عزیزمان میباشد، سومین همایش زیورانه با محوریت گسترش فرهنگ عفاف و حجاب در روز چهارشنبه 15 / 11 / 93 مقارن با چهارمین روز از دهه فرخنده فجر که به انقلاب اسلامی، استحکام خانواده، زنان و سبک زندگی ایرانی – اسلامی نامگذاری گردیده است از ساعت 8 الی 30 : 12 در سالن نیایش دبیرستان دخترانه امام رضا علیه السلام دوره اول واحد 6 در حال برگزار شد.
  در این همایش جناب آقای اسدی ریاست محترم آموزش و پرورش ناحیه 4 مشهد، سرکار خانم همتی مشاور محترم امور بانوان فرمانداری محترم مشهد مقدس، سرکار خانم مجیدیان مشاور محترم امور بانوان اداره آموزش و پرورش ناحیه 4 ، سرکار خانم دانشور کارشناس مسئول محترم امور بانوان آموزش و پرورش ناحیه 3مشهد و جناب آقای فخریان مدیرعامل محترم بنیاد فرهنگی رضوی و معاونین محترم ایشان و کارشناسان مسئول محترم بنیاد فرهنگی رضوی حضور داشتند.
  اهم برنامه ها این همایش عبارت بودند از :
  تلاوت قرآن و اجرای گروه تواشیح بشری  سخنرانی مبسوط و بسیار تاثیر گذار جناب آقای فخریان مدیرعامل محترم بنیاد فرهنگی رضوی در رابطه با حجاب از منظر عفاف و تقسیم بندی عوامل و انگیزه های مثبت و منفی ،داخلی و خارجی بررعایت و عدم رعایت عفاف و حجاب در جامعه ، با ارائه ی پاورپوینت در حد کارگاه آموزشی که مورد استقبال حاضرین قرار گرفت.


  پخش کلیپ ویژه حجاب
  سخنرانی سرکار خانم فاضل مسجدی
  اجرای سرود ملی حجاب بصورت همگانی

  اهداء جوایز ویژه به برندگان مسابقه پیامکی و دانش آموزانی که به حجاب برتر(چادر) تشرف پیدا کردند؛
  همچنین از طرف جناب آقای فخریان مدیرعامل محترم به این دانش آموزان علاوه بر جایزه فوق، هدیه ویژه اهداء گردید.


  سخنرانی حجه السلام و المسلمین جناب آقای خدامی در 2 مرحله وبرای 2 گروه ازمدعوین

  شرکت دانش آموزان در کارگاه ویژه حجاب  برگزاری مسابقه مهارتی (بستن شال و روسری و دوخت دگمه مانتو) درکارگاه حجاب و اهدائ جایزه.
  اهدائ هدایای ویژه همایش به تمامی حاضرین (دانش آموزان و مربیان ).
  بااقامه نماز جماعت در محوطه باز آموزشگاه همایش در ساعت 30 : 12 به پایان رسید.  جهت مشاهده  تصاویر بیشتر به به آرشیو آلبوم تصاویر مراجعه فرمایید.
  فایل های مرتبط با این خبر
   
   
  امتیاز دهی