بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1392/12/26 دوشنبه
  دبستان پسرانه امام رضا (ع)


  سخن مدیر
  بِسْم الله الرحمن الرحیم
  توفیق خدمت در حریم علمی عالم ال محمد(ص)  را عنایتی بزرگ از سوی امام مهربانم میدانم وبیش از آنکه مجموعه را نیازمند علم وتجربه خود بدانم خود را محتاج انوار روحانی حضرتش دیده ام و از این بابت خدا را شاکرم.
  مجید پیروزی راد مدیر دبستان امام رضا(ع) واحد٨

  تاریخچه
  با عنایت ودستور تولیت فقید آستان قدس رضوی(آیت الله واعظ طبسی) به منظور تحت پوشش قراردادن دانش آموزان مستعد منطقه محروم در سال ١٣٧٤ تأسیس دبستان پسرانه در زمینی به مساحت تقریبی ٥٠٠٠ متر مربع واقع در خواجه ربیع(خیابان یوسف زاده١٦) با زیر بنای تقریبی ٢٥٠٠متر مربع با ٣ طبقه در دستور کار آستان قدس قرار گرفت ودر همان سال به بهره برداری رسید.

  اهداف
  اهداف کلی این آموزشگاه تلاش در جهت تعلیم وتربیت دانش آموزان با الگو گیری از سبک وسیره زندگی ائمه معصومین(ع) برنامه ریزی شده است. که این امر با استفاده از امکانات  وتجهیزات مدرن ، نیروی انسانی با تجربه وبا تحصیلات بالا ، وبرنامه های تربیتی وآموزشی کارشناسی شده انجام می گیرد.

  افتخارات مدرسه
  عملکرد ونتایج علمی وتربیتی  دانش آموزان این آموزشگاه هر ساله به شکلی  بوده که   تقریباً در همه رقابتهای علمی تربیتی ومهارتی در سطح منطقه شهر یا حتی استان  وکشور افتخارات زیادی کسب می کنند ومعمولاً رتبه های اول تا سوم رشته های گوناگون درسی وتربیتی را به خود اختصاص می دهند.
  درصد قبولی فارغ التحصیلان این آموزشگاه در آزمون ورودی مدارس برتر  مقطع متوسطه اول درسطح شهر( تیزهوشان ، نمونه دولتی) بسیار چشمگیر می باشد از این رو تقاضای ثبت نام نسبت  به فضای موجود ده ها برابر است.

  آدرس
  مشهد ؛ خواجه ربیع، خیابان شهید یوسف زاده ١٦ دبستان امام رضا( ع) واحد٨
  تلفن: ٣٧٤١١٠٠٢-٣٧٤٢١٠٠٣- ٣٧٤١٢٦٩٧-٣٧٤١٧٢٠٤
  فاکس ٣٧٤١١٠٠٣

  آدرس سایت
  http://8.bonyadfarhangi.aqr.ir

  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی
   
   

 • صفحه اینستاگرام بنیاد فرهنگی رضوی
 • کانال اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های مدارس امام رضا(ع) در پیام رسان بله
 • سیستم شهریه دانش آموزی مدارس امام رضا علیه السلام
 •