بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1392/12/26 دوشنبه
  دبیرستان متوسطه اول دخترانه امام رضا علیه السلام


  سخن مدیریت

  دبیرستان دوره اول امام رضا(ع) واحد6 با مساعدت از تجارب ارزنده کادری توانمند و دلسوز جهت پیشرو اهداف تعلیم و تربیت در نظر دارد تا با ارتقا کیفیت آموزشی و اجرایی شیوه های نوین و خلاق در آموزش جهت یادگیری ، زمینه رشد هر چه بیشتر دختران گلمان را مهیا سازیم و امید داریم که همواره در قله های رفیع افتخار گام برداریم و توفیق در کسب رتبه ها و مقام های مختلف علمی-فرهنگی ، هنری را داشته باشیم .
  گواه بر این ادعاست و امیدواریم با یاری ایزد منان بتوانیم در مسیری که در پیش داریم گام برداریم.

  تاریخچه و سال تاسیس

  دبیرستان امام رضا (ع) واحد6 در سال 1373 در زمینی به مساحت 6200 مترمربع تاسیس گردید این آموزشگاه دارای امکاناتی نظیر کارگاه‌ رایانه، کتابخانه‌های علمی – تخصصی ، آموزشگاه‌های مجهز تخصصی(فیزیک، شیمی و زیست) و کلاس های هوشمندو.... است .

  اهداف مدرسه


  در راستای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و با هدف تبیین رسالت و ماموریت آموزشی و پرورشی و جهت دهی به رشد همه جانبه ی دانش آموزان برپایه تعالیم و دستورات دین مبین اسلام اهداف دوره متوسطه اول به شرح ذیل می باشد:

  الف-اعتقادی –عبادی- اخلاقی
  ب-سیاسی – اجتماعی
  ج-زیستی – بدنی          
  د- اقتصادی – حرفه ای              
  ر- علمی و فناوری و آموزشی       
  ز- زیبایی شناختی و هنری

  مدیران و برنامه ریزان و همه افراد که در تعلیم و تربیت دانش اموزان نقشی و رسالتی و مسئولیتی برعهده دارند مکلفند در برنامه ریزی امور ، سازماندهی فعالیت ها و انجام وظایف مربوط به گونه ای اقدام نمایند که تا پایان دوره تحصیلی دستیابی دانش آموزان به اهداف تعیین شده ممکن باشد.

  افتخارات مدرسه


  خداوند متعال را شاکریم در طول سال تحصیلی که سپری شد با همت و تلاش  همکاران آموزشگاه و دانش آموزان عزیز کسب رتبه در زمینه فعالیت های آموزشی ، پرورشی ، فرهنگی- هنری در سطح ناحیه و استان را داشته ایم. 36 رتبه ورزشی – 22 رتبه فرهنگی هنری در سطح استانی – 82 رتبه فرهنگی هنری در سطح ناحیه – کسب رتبه اول در سطح ناحیه و سوم استان در رشته تحقیق و پژوهش . رتبه اول استان در رشته سرود . رتبه اول جشنواره بین المللی هشتمین خورشید ولایت در رشته سرود و ........

  آدرس
  : بلوار سجاد- حامد شمالی 11 - دبیرستان امام رضا (ع) واحد6

  تلفن
  : 36046244 – 36072628

  لینک سایت :

  http://6.bonyadfarhangi.aqr.ir/

  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی
   
   

 • صفحه اینستاگرام بنیاد فرهنگی رضوی
 • کانال اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های مدارس امام رضا(ع) در پیام رسان بله
 • سیستم شهریه دانش آموزی مدارس امام رضا علیه السلام
 •