بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1398/8/2 پنجشنبه
  نتایج آزمون حرم شناسی خادمیاران نوجوان اعلام شد

  طبق نتایج اعلام شده از سوی مرکز آموزش سازمان حرم مطهردر اولین دوره از آزمون حرم شناسی ویژه گروه های خادمیار نوجوان که در روز جمعه12 مهرماه برگزار شده بود در مجموع 1177 نفر موفق به اخذ نمره قبولی شده اند که از این تعداد 554 نفر  خادمیار نوجوان پسر و 623 نفر خادمیار نوجوان دختر بوده اند. افراد پذیرفته شده در آزمون امکان حضور در ادامه برنامه های طرح و خدمت در حرم مطهر را خواهند داشت.اسامی قبول شدگان در آزمون به ترتیب حروف الفبا و بر اساس جنسیت در زیر آمده است.

  اسامی قبول شدگان پسر

  اسامی قبول شدگان دختر

  نکات و توضیحات مهم ویژه خادمیاران نوجوانی که در آزمون شرکت نکرده یا قبول نشده اند:

  • بابت خادمیاران نوجوانی که در دوره اول آزمون نتوانستند شرکت کنند یا قبول نشده اند فرصت دومی در نظر گرفته شده است.افراد مذکور می توانند با توجه به نام مربی سال تحصیلی کذشته برنامه زمان بندی شرکت در فرصت دوم آزمون حرم شناسی را در زیر مشاهده کنند.
  •  برنامه آزمون مطابق جدول پیوست در روزهای پنجشنبه و جمعه  از ساعت 7:30 الی 12 برگزار می گردد.
  • متقاضیان شرکت در آزمون بایستی با توجه به نام مربی سال تحصیلی گذشته خود راس ساعت 7:30 با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر (کارت ملی) یا شناسنامه و خودکار آبی رنگ به حرم مطهر- نواب صفوی 2- مقبره پیرپالان دوز مراجعه نمایند.
  • کارت شرکت در آزمون در زمان مراجعه به محل مقبره پیر پالان دوز به افراد داده      می شود.
  • خواهشمند است کلیه خادمیاران نوجوان با توجه به نام مربی خود و مطابق جدول زمانبندی اعلام شده در زیر در آزمون شرکت نماینداز پذیرش افراد خارج از زمان اعلام شده برای گروه جلوگیری بعمل می آید.
  • کسب نمره قبولی در آزمون حرم شناسی بر ای كليه خادمياران نوجوان كه قصد ادامه فعاليت و خدمت دارند الزامي مي باشد.
  • دانش آموزان كه تا كنون خادميار نوجوان نبوده اند و قصد دارند عضو اين طرح شوند نيازي به حضور در اين آزمون ندارند. اين آزمون صرفا براي افرادي است كه پيش از اين خادميار نوجوان بوده اند و در دوره اول آزمون یا شرکت نکرده یا موفق به کسب نمره قبولی نشده اند.
  • منبع آزمون كتاب " در اين قطعه از بهشت" مي باشد. خادمياران نوجوان مي توانند كتاب را از  سامانه توزيع محصولات فرهنگي واقع در صحن جامع رضوي حدفاصل باب الجواد(ع) و باب الهادي خريداري نمايند.يا فايل پي دي اف كتاب را از  طریق لینک مشخص شده در همین صفحه دانلود نمایند.
  • آزمون به صورت تستي ، داراي 25 سوال و نمره منفي مي باشد.حداقل نمره قبولي 70  از 100 مي باشد.

  برنامه زمان بندی فرصت دوم شرکت در آزمون حرم شناسی- پسران
   

  برنامه زمان بندی فرصت دوم شرکت در آزمون حرم شناسی- دختران

  دانلود کتاب حرم شناسی(در این قطعه از بهشت)

  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی