بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1398/7/4 پنجشنبه
  دکتر حسین باغگلی: توانمند کردن و نقش‌آفرینی اجتماعی دانش‌آموزان رویکرد اساسی مدارس امام رضا(ع) است
  مدیرعامل بیناد فرهنگی رضوی توانمند کردن و نقش‌آفرینی اجتماعی دانش‌آموزان را از رویکردهای اساسی مدارس امام رضا(ع) عنوان کرد.
  حسین باغگلی در حاشیه گردهمایی ویژه برنامه دانش‌آموزی «در سایه سار مهر» که به همت بنیاد فرهنگی رضوی که در تالار قدس حرم رضوی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از ماموریت‌های این بنیاد زمینه‌سازی برای هم افزایی بیشتر با مدارس دارای رویکرد اسلامی است که به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید و با هماهنگی کانون مدارس اسلامی و با مشارکت مدارس امام حسین(ع)، بعثت، مفتاح، نوین و حیات طیبه این ویژه برنامه امروز اجرا شد.

  وی با بیان اینکه محتوای برنامه مبتنی بر ضرورت ایفای نقش دانش‌آموزان در حوزه گام دوم انقلاب اسلامی است، گفت: امیدواریم آغاز این برنامه مسیر را برای هم‌افزایی بیشتر مدارس در جهت استفاده از تجارب یکدیگر و حرکت به سمت اسلامی سازی و مدل سازی با رویکرد اسلامی مدارس باز کند.
  باغگلی افزود: با توجه به اینکه شعار محوری مدارس امام رضا(ع) توانمند شدن برای زیست مومنانه و انقلابی در دنیای معاصر است، نقش آفرینی اجتماعی برای ما موضوعیت جدی دارد، زیرا خاصیت هویت سازی و توانمند شدن دانش‌آموزان برای دنیای واقعی را فراهم می‌آورد.
  مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی اضافه کرد: یکی از برنامه‌های محوری در این حوزه طراحی خادمیاری نوجوانان است تا علاوه بر مدارس امام رضا(ع) سایر مدارس نیز در زمینه انجام خدمت‌های اجتماعی فعال‌تر شده و در پروژه‌های تربیتی نیز نقش آفرینی اجتماعی را به صورت جدی ایفا کنند.

  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی