بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1398/7/1 دوشنبه
  زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در مدارس امام رضا(ع) نواخته شد
  در این مراسم که با تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و قرائت صلوات خاصه حضرت امام رضا(ع) آغاز شد، قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی خطاب به دانش‌آموزان گفت: تحصیل در مدارس منتسب به عالم آل محمد(ص) نعمتی بزرگ و مسئولیت‌آور است که پیشرفت نظام و میهن اسلامی را با تلاش و همت مضاعف به ارمغان خواهد آورد.
  مصطفی خاکسار قهرودی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ظلمت ها را به روشنایی تبدیل کرد و سرافکندگی ها به افتخار و عزت مبدل گشت، امروز رسالت و وظیفه ای خطیر بر دوش دانش آموزان و دانشجویان ایران اسلامی است، زیرا بایستی پاسدار ایثارگری ها و رشادت های شهدا و مجاهدان باشند و به سوی قله های علمی حرکت کنند.
  وی تصریح کرد: توجه به دانش اندوزی جایگاه ویژه ای در دین مبین اسلام و آموزه های اهل بیت(ع) دارد و با تاکیدات تولیت آستان قدس رضوی، این نهاد مقدس به اعتبار یک وظیفه دینی و الهی خود را ملزم به حمایت از امر مهم تعلیم و تربیت می داند.
  قائم مقام تولیت آستان قدس رضوی همچنین در جمع معلمان و کادر آموزشی حضور یافت و ضمن تقدیر از تلاش های آنان اظهار کرد: باید تمام همت خود را معطوف کنیم تا اهداف متعالی نظام و انقلاب در مدارس و مراکز علمی و آموزشی آستان قدس رضوی محقق شود و با تربیت نیروی انسانی مومن و متخصص گره ها و مشکلات کشور را به دست توانمند نیروهای داخلی حل کنیم.
  در ادامه علیرضا اسماعیلی؛ مدیر واحد 9 مدارس امام رضا(ع) ضمن خیر مقدم به ارائه گزارش عملکرد این واحد آموزشی پرداخت.امیر حسین مودب، برگزیده جشنواره ادبی جوان خوارزمی نیز دلنوشته خود را در مورد زنگ مهر حسینی قرائت کرد. پایان بخش مراسم نیز اجرای گروه سرود آوای رضوان و مرثیه سرایی و عزاداری هیئت مذهبی دبیرستان پسرانه امام رضا(ع)واحد 9 بود.
  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی