بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1397/10/4 سه‌شنبه
  مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی: توجه و اعتماد به جوانان سرمایه حرکت رو به جلو است
  حسین باغگلی در آیین بهره برداری از پردیس تربیتی توانا در باغ خوردین تهران، اظهار کرد: کودکی و نوجوانی دوره‌های اصیلی هستند که باید مورد توجه جدی قرار بگیرد و سرمایه‌گذاری در این زمینه دستاوردهای بسیار خوبی دارد.
  وی ضمن تشکر از اعتماد تولیت آستان قدس رضوی به جوانان، گفت: توجه و اعتماد به جوانان سرمایه‌ای است که با کمک آن می‌توانیم رو به جلو حرکت کنیم.
  مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی با تأکید بر اینکه امروز در فضای تعلیم و تربیت نیازمند مدل سازی هستیم، گفت: انقلاب اسلامی در چهلمین سالگرد تأسیس قرار دارد و باید بتوانیم جریان تربیتی جوانان و نوجوانان را با پختگی به پیش ببریم.
  وی دو مأموریت بنیاد فرهنگی رضوی را الگو سازی تربیتی و توسعه خدمات تربیتی در جامعه اعلام کرد و گفت: مسئولیت تربیت فقط با مدرسه نیست و تمام نهادهای فرهنگی و اجتماعی جامعه باید در آن سهم آفرین باشند و ظرفیت‌های خود را به کار بگیرند.
  باغگلی تصریح کرد: آستان قدس رضوی در این حوزه پیشتاز است و می‌خواهیم از ظرفیت‌هایی که در این آستان مقدس وجود دارد در فضای تربیت استفاده کنیم.
  وی تأکید کرد: تربیت غیررسمی، فوق برنامه نیست بلکه خود برنامه است و نیاز داریم فرزندان ما در فضای بانشاط زندگی کنند.
  مدیرعامل بنیاد فرهنگی رضوی با اشاره به پردیس تربیتی توانا گفت: «توانا» مخفف جمله توسعه آموزش و نشر ایده‌های تربیتی است و قرار است در این پردیس تربیتی فرصتی برای نوجوانان و جوانان کشورمان برای توسعه مفهوم خادم، خدمت و مخدوم فراهم کنیم و ایده‌های تربیتی مطلوب مستحکم شده و نشر داده شود.
  وی افزود: کودکان، نوجوانان و مربیان مخاطبان این اردوگاه هستند که از ظرفیت‌های این پردیس استفاده خواهند کرد.
  باغگلی خاطرنشان کرد: شعار بنیاد فرهنگی رضوی توانمندسازی برای زیست مؤمنانه و انقلابی در دنیای معاصر است و باید برای رسیدن به آن توانمند شویم که تلاش می‌کنیم مدل تربیتی طراحی کنیم که فرزندان ما را در این حوزه توانمند کند.
  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی