بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1392/12/26 دوشنبه
  دبیرستان متوسطه دوم دخترانه امام رضا علیه السلام

  سخن مدیر و اهداف:

  در دنیای امروز ، آموزش و پرورش ، سنگ بنای پیشرفت و توسعه هر جامعه ای می باشد و انسان موجودی مبتکر و خلاق است که با استفاده از تفکر و خلاقیت و در نتیجه ابداع علم توانسته بر بسیاری از ضابطه های طبیعت تسلط یابد که از این تولید علم نظام خلقت را رمز گشایی کند و زندگی فردی و اجتماعی خود را توسعه دهد بدیهی است که برای رسیدن به این هدف آستان قدس رضوی زیر سایه آقا علی بن موسی الرضا علیه السلام علیه آلاف تحیه و ثنا بستری از فضاهای آموزشی و پرورشی  را فراهم کرده که ما با یاری و الطاف این امام رئوف ، به کمک بزرگترین سرمایه و ارزشمندترین دارائی خود که همان نیروهای انسانی کارآمد و صدالبته معتقد به نظام جمهوری اسلامی می باشند قدم بر می داریم ، بدین منظور با هدف توجه به سیاست های کلی ایجاد و تحول در نظام آموزش و پرورش کشور و سند چشم انداز بیست ساله آستان قدس رضوی دانش آموزانی متعهد و متخصص تربیت نماییم.

  تاریخچه:

  دبیرستان دخترانه امام رضا علیه السلام(دوره دوم)-واحد7 با کادری مجرب از سال 1374 زیر سایه امام مهربانی ها ، امام رضا علیه السلام توسط آستان قدس رضوی در مقطع دبیرستان (دوره دوم)  با سه رشته ریاضی ، تجربی و انسانی  با هدف پرورش دانش آموزان دین دار و ولایت مدار شروع به کار نمود.
  این آموزشگاه افتخار دارد جزء بهترین مدارس سطح شهر مشهد از لحاظ علمی ، پرورشی ، پژوهشی و نیز  پیشگام مدارس هوشمند ،  دارای امکانات کلاس های هوشمند ، آزمایشگاههای شیمی ، فیزیک ، زیست ، کارگاه رایانه  ، کلاس های موضوعی  تاریخ و جغرافیا ، سالن اجتماعات ، کتابخانه با بیش از 6000  عنوان جلد کتاب ، نمازخانه  و... می باشد و دانش آموزان افتخارآفرین این آموزشگاه همواره جز بهترین ها در زمینه آموزشی ، پرورشی ، مسابقات آزمایشگاهی ، المپیادها و آزمون های هماهنگ و... می باشند.

  آدرس :


  مشهد - بلوارسجاد - خیابان بهارستان –بهارستان 12

  شماره تماس :

  37616010 - 37636727  

  آدرس سایت آموزشگاه :

  7.bonyadfarhangi.aqr.ir


   

  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی
   
   

 • صفحه اینستاگرام بنیاد فرهنگی رضوی
 • کانال اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های مدارس امام رضا(ع) در پیام رسان بله
 • سیستم شهریه دانش آموزی مدارس امام رضا علیه السلام
 •