بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1396/5/7 شنبه
  هم‌زمان با ایام دهه کرامت رضوی، آیین اختتامیه دهمین جشنواره «خورشید ولایت» با تجلیل از برگزیدگان این دوره به کار خود پایان داد.
  در آستانه فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت ثامن‌الحجج حضرت علی‌بن موسی‌الرضا(ع)، دهمین دوره جشنواره خورشید ولایت با تجلیل از دانش‌آموزان منتخب، استان‌های برگزیده و تجلیل از خانواده شهید مدافع حرم مرتضی عطایی در تالار قدس حرم مطهر رضوی برگزار شد.
  در ادامه؛ حجت‌الاسلام حجت گنابادی‌نژاد و محمدتقی فخریان؛ ربیس سازمان فرهنگی آستان قدس رضوی و مدیر عامل بنیاد فرهنگی رضوی به ایراد سخن پرداختند.
  مهمانان ویژه این مراسم سید امیرحسین قاضی‌زاده هاشمی؛ نماینده مجلس شورای اسلامی، مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان، محمد کاظم دبیری؛ رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد، معاونان آموزش و پرورش خراسان، روسای امور فرهنگی و هنری آموزش و پرورش استان‌ها و جامعه‌المصطفی بودند.
  در این مراسم همچنین 350 دانش‌آموز مناطق محروم و حاشیه شهر مشهد و دانش‌آموزانی از کشورهای نیجریه، گامبیا، کره جنوبی، ساحل عاج، بورکینافاسو، قزاقستان و افغانستان، پاکستان، آذربایجان و تاجیکستان حضور داشتند.
  رونمایی از پوستر یازدهمین دوره جشنواره خورشید ولایت و برپایی نمایشگاهی از 50 اثر برتر دانش‌آموزان در بخش خوش‌نویسی و نقاشی نیز از دیگر برنامه‌های جانبی این مراسم بود.
  در پایان نیز از برگزیدگان و منتخبین این جشنواره با لوح تندیس جشنواره و اهدای جوایزی تجلیل به عمل آمد و مهمانان از خوان پر برکت حضرت امام رضا(ع) متنعم شدند.
  فایل های مرتبط با این خبر
   
   
  امتیاز دهی
   
   

 • برگزاری هفتمین جشنواره طرح و ایده
 • ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي
 • دهمین خورشید ولایت
 •  

اخبار مرتبط