بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1396/2/14 پنجشنبه
  مراسم گرامیداشت روز معلم در دبستان دخترانه امام رضا(ع) – دوره اول و دوم


  آن زمان که صدای قدوم با اقتدارت را در سالن مدرسه می شنوم و رخسار مهربانت را هر روز در کلاس می بینم، خدا را شکر می کنم که نعمت شاگردی ات را به من و مقام معلمی را تو بخشید...
  مراسم بزرگداشت روز معلم و مقام استاد شهید مطهری با برنامه های شاد، مهیج و جذاب و با فضای سازی بسیار چشم نواز سالن ها و حیاط مدرسه با حضور کلیه همکاران ، معلمین و مشارکت اعضای انجمن اولیا و مربیان دوره اول و دوره دوم برگزار شد.
  در این مراسم معلمین اول صبح در برنامه قرائت صلوات شعبانیه شرکت و بعد از صرف صبحانه با حضور خود در جمع دانش آموزان، فضای برنامه را گرم و با نشاط نمودند و دانش آموزان با گلریزان تونلی از گل برایشان به وجود آوردند.
  اجرای نماهنگ همگانی توسط کلیه دانش آموزان دوره اول و دوم زیبایی دو چندانی به مراسم بخشید و اشک شوق را از دیدگان معلمین جاری کرد.
  در پایان مراسم روسای انجمن دو دوره با سخنان خود و اهدای لوح و هدایا به تقدیر از مقام والای معلم پرداخته و بعد از آن دانش آموزان برای برگزاری مراسم ویژه کلاسی به همراه معلمین خود به کلاس رفتند.
  در همین راستا در مراسمی باشکوه با حضور کلیه همکاران از زحمات بی دریغ و خالصانه مدیران محترم، دوره اول(واحد17)  و دوره دوم(واحد5) تقدیر و تجلیل به عمل آمد.
   
  فایل های مرتبط با این خبر
   
   
  امتیاز دهی
   
   

 • برگزاری هفتمین جشنواره طرح و ایده
 • ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي
 • مسابقه كتابخواني به مناسبت دهه آخر صفر
 •