بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1395/9/22 دوشنبه
  پاسخ انقلابی دانش‌آموزان مدارس امام رضا(ع) به پیمان ­شکنان
  بسمه تعالی
  «و ان نکثوا ایمانهم من بعد عهدهم و طعنوا فی دینکم فقاتلوا ائمه الکفر انهم لا ایمان لهم». طنین بد عهدی به گوش می‌رسد. طنین سردی که سردی پاییز را صد چندان کرده است؛ طنین خیانت و پیمان شکنی. این هزارمین بار است که فریاد فریب را می‌شنویم و بر ماست که خورشید غیرتمان طلوع کند و زخم زمستان و ظلمت فراموشی و نسیان را التیام ببخشد تا یادمان نرود که
  پیر فرزانه ما با مدد از عقل سلیم                 گفت پرهیز کن از صحبت پیمان شکنان
  و امروز به تعبیر قرآن کریم و به بیان حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی وقت آن رسیده است که پاسخ پیمان شکنی­ها را رعدآسا و شجاعانه به گوش دشمن فریب کار و دست پرورده های فریب خورده اش اعلام داریم که اگر بر جام را پاره کنند، ما آن را به آتش خواهیم کشید، زیرا در رگ‌های سیدعلی ما، غرور غیرت علوی در جریان است و در نفس‌های فرزندان وطن ما، عطر شهادت و شوق دشمن ستیزی قاسم بن الحسن(ع) موج می‌زند.
  ما فرزندان عاشورا با مدد از عاشورا و بصیرت حسینی، در ماه ربیع و سالروز آغاز حکومت دادگستر جهان، دوباره و صدباره اعلام می داریم که تاریخ و حافظه حق شناس ما فراموش نکرده است، تحمیل لایحه ننگین کاپیتولاسیون و تحقیر ملت شریف ایران، شهادت دانش آموزان 13 آبان 1357، لانه جاسوسی و خیانت خانه آمریکا، حمایت از گروه های تجزیه طلب و تکفیری داعش و جندا... و حزب الشیطان، فحاشی و تهمت ناروا به ملت متمدن ایران و تروریست و یاغی خواندن حافظان دین، تهدید مستمر کشور آزادگان را به حمله نظامی و گزینه های روی میز، مرگ خاموش کبوترهای خانه خدا را در منا، در نیجریه، سوریه، فلسطین، میانمار و شرق و غرب عالم را، غروب غمگین شهریاری ها، علی محمدی ها، احمدی روشن ها و رضایی نژادها را و یتیم شدن علیرضاها و .. تلاش‌های خرابکارانه شما را در تجهیزات هسته ای کشورمان و ده ها و صدها ...
  و حتماً بیاد خواهید آورد که  یک وجب از خاک وطنمان را ندادیم وقتی پس از جنگ از سی و هشت کشور دنیا اسیر داشتیم. فراموش نخواهی کرد که معمار انقلابمان به ما آموخته که در محاصره نظامی فرزند عاشورا و در تحریم اقتصادی فرزند رمضان هستیم و به ما گفت و راست گفت که آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.
  و فراموش نمی کنی که با غروب هر شهید، در کوچه های شهر ما، هزاران خورشید دیگر دمید. پس بر همان عهدی که با شهیدانمان بسته‌ایم پای بستیم که در این راه لحظه ای ننشسته ایم و دوباره، صاعقه هیات منا الذله را در گوش هستی می‌خوانیم و برجام نافرجام را به سرانجام می رسانیم و عهد نامه‌ای که عهد ما را با خدای ما نقض کند به آتش می کشیم.
  هیهات منا الذله؛ مرگ بر آمریکا.
  فایل های مرتبط با این خبر
   
   
  امتیاز دهی
   
   

 • برگزاری هفتمین جشنواره طرح و ایده
 • ثبت نام طرح خادمياران نوجوان رضوي
 • مسابقه كتابخواني به مناسبت دهه آخر صفر
 •  

اخبار مرتبط