بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1395/6/4 پنجشنبه
  دبستان پسرانه امام رضا علیه السلام - دوره دوم

  مقدمه

  آموزش فرآیندی پیچیده است که نیاز به دانش، تجربه و مهارت دارد. ورود به هر کاری بدون داشتن نگرش و بینش لازم نه تنها موجب رشد و اعتلا نمی شود بلکه اثرات زیان بار آن گاهی قابل جبران نیست. این امر در آموزش و پرورش از چنان حساسیتی برخوردار است که نه تنها فرد بلکه جامعه را در مسیر رشد و کمال یا افول و زوال قرار می دهد. در مدرسه ما بنا براین است که ابتدا با شناخت دقیق هدفها بدانیم که چه می کنیم و سپس بر اساس آن گامها را درست و محکم برداریم. رشد همه جانبه کودک، توجه به تعالیم عالیه اسلامی بخصوص سیره اهل بیت(ع) و حرکت در مسیر اهداف نظام آموزش و پرورش و آستان قدس رضوی به منظور تربیت کودکی مسئول، دین مدار، معتقد به ولایت و آشنا با فرهنگ و سیره اهل بیت(ع) و دارای توانمندیهای بالای علمی و عملی مهمترین اهداف ماست.

   تاریخچه  تاسیس مدرسه

  دبستان امام رضا(ع) – واحد 2 در سال 1369 با مساحت 9000 متر مربع و زیر بنای 3600متر تأسیس گردیده است. در حال حاضر با تعداد 28 کلاس درس و بیش از 60 نفر کادر مجرب و متخصص در فضایی جذاب و تقریباً استاندارد مشغول به فعالیت می‎باشد. کلیه کلاس‎های آموزشگاه مجهز به سیستم هوشمند شامل دیتا، بردهای هوشمند و نرم‎افزارهای آموزشی می‎باشد. همچنین آموزشگاه مجهز به کارگاه رایانه و آزمایشگاه می‎باشد. بکارگیری نیروهای متخصص و مجرب و مسلط به روش‎های نوین تدریس (تولید محتوای الکترونیکی با کمک دانش‎آموزان)، برگزاری کلاس‎های آموزشی زبان، رایانه، رباتیک، خلاقیت و مهارت‎های زندگی (توجه به فعالیت‎های اندیشه ورزی و دست ورزی و کاربرد آموخته‎ها در زندگی)، برگزاری همایش‎های علمی در زمینه نجوم، ایده پردازی و خلاقیت.

  اهداف در مدرسه

  در راستای رسالت و مأموریت آموزش و پرورش و جهت دهی به رشد همه جانبه ی دانش آموزان بر پایه ی تعالیم و دستورات دین مبین اسلام ، اهداف دوره ی ابتدایی در تمامی زمینه های اعتقادی، اخلاقی،علمی و آموزشی، فرهنگی و هنری، اجتماعی، زیستی، سیاسی و اقتصادی تعیین گردیده است.

  افتخارات مدرسه

  در زمینه پرورشی کسب بالاترین امتیاز ممکن در رشته های مختلف فرهنگی و هنری این آموزشگاه را در صدر مدارس ابتدایی قرار داده است و همچنین در مسابقات علمی و آزمایشگاهی نیز هر ساله یکی از طرح های برتر استان که به مرحله کشوری راه پیدا می کند حاصل تلاش کادر علمی این مجموعه است. در مسابقات بین المللی سپهر هشتم ارائه 3800 اثر به این جشنواره نشان از تلاش وافر همکاران دارد.

   آدرس : انتهای فرهاد 24

  تلفن : 37680082-37620999

  آدرس سایت مدرسه :

  http://2.bonyadfarhangi.aqr.ir

  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی
   
   

 • صفحه اینستاگرام بنیاد فرهنگی رضوی
 • کانال اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های مدارس امام رضا(ع) در پیام رسان بله
 • سیستم شهریه دانش آموزی مدارس امام رضا علیه السلام
 •