بنیاد فرهنگی رضوینسخه آزمایشی

Bonyadfarhangi.aqr.ir

 • جهاد فکری وتبلیغی در تعلیم وتربیت آینده سازان ایران اسلامی با رویکرد نقش آفرینی در فضای مجازی وتولید علم
  1397/7/3 سه‌شنبه
  320 نوآموز مشهدي سال تحصيلي را در پيش دبستاني امام رضا(ع) آغاز كردند
  همزمان با آغاز سال تحصيلي 97-98، 320 نوآموز پيش دبستاني امام رضا عليه السلام سال تحصيلي جديد را به همراه خانواده ها در مراسم جشن غنچه ها آغاز كردند.
  اين مركز آموزشي پيش از اين فقط پذيراي نوآموزان مقطع پيش دبستاني 2 بود كه در سال تحصيلي جديد و با توسعه ساختمان مركز پيش دبستاني، نوآموزان پيش دبستاني اول نيز جذب اين مركز شدند.
  با توجه به اينكه دوران طلايي تربيت كودكان و اثرپذيرترين سن آموزشي و تربيتي در سنين كمتر از 7 سال است، لذا بنياد فرهنگي رضوي توجه ويژه اي به مقطع پيش دبستاني داشته و تربيت اسلامي را به عنوان محور فعاليت هاي خود قرار داده است.
  بر اين اساس با بازنگري در شيوه هاي آموزشي و تربيتي و نيز تغيير در ساختار فيزيكي ساختمان مركز، تلاش دارد تا نوآموزان در قالب بازي مهارت هاي مختلفي را بياموزند و براي تحقق اين مهم دوره هاي مختلف آموزشي براي والدين و مربيان به صورت مستمر تدارك ديده است.
  گفتني است؛ در مركز پيش دبستاني امام رضا عليه السلام وابسته به بنياد فرهنگي رضوي در سال تحصيلي جاري 320 نوآموز براي اولين بار به بوستان علم و دانايي آمدند كه از اين تعداد 240 نفر در مقطع پيش دبستاني 2 و 80 نفر در مقطع پيش 1 مشغول يادگيري و آموزش هستند.
  فایل های مرتبط با این خبر
   
  امتیاز دهی
   
   

 • پیش ثبت نام پایه های ورودی مدارس امام رضا علیه السلام سال تحصیلی 1400-1399
 • کانال اطلاع رسانی اخبار و اطلاعیه های مدارس امام رضا(ع) در پیام رسان بله
 • سیستم شهریه دانش آموزی مدارس امام رضا علیه السلام
 •